İLHAM 2017- 2018 Bahar Dönemi Kapanış Semineri ve Yıl Sonu Törenimiz Gerçekleştirildi

16.05.2018

TİMAV ve Selçuklu Belediyesi işbirliği ile yürütülen İlim ve Hikmet Araştırma Merkezi (İLHAM), 2017-2018 Bahar Dönemi seminerlerine 02 Mart 2018 tarihinde başlayıp, 15 Mayıs 2018 tarihinde kapanış seminerimiz ile son bulmuştur. 

7. Yıl Bahar Dönemi itibariyle 8 hafta süren İLHAM'ın, kapanış seminerinin konukları İLHAM Koordinatör hocaları Prof. Dr. Ertan Özensel, Prof. Dr. Muhiddin Okumuşlar ve Prof. Dr. Köksal Alver oldu. Bayır Diamond Otel’de gerçekleştirilen program TİMAV Genel Müdürü Sami Bayrakçı, TİMAV Genel Başkanı Ecevit Öksüz ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın konuşmalarıyla başladı. Ardından koordinatör hocalarımız, “Bir Tasavvur ve Tasarım Olarak Birlikte Yaşamak” konulu sunumları ile katılımcıları bilgilendirdi.
Kapanış seminerimizin ardından ise İLHAM Yıl Sonu Yemeği ve Sertifika Töreni'miz gerçekleştirildi. Program, İLHAM kapsamında gerçekleştirilen İLHAM Seminerleri, İslam Düşüncesi Okulu, İLHAM Okul, Geleceğin Yazarları Buluşuyor- 3 ve Sanat Atolyeleri projelerimize katılıp sertifikaya hak kazanan bütün öğrencilerimizin katılımı ile başladı. Programda, bir dönem boyunca katıldığı seminer programına tam katılım gösteren öğrencilerimize hocalarımız tarafından plaket takdim edildi. Daha sonra ise bir dönem boyunca programlarda seminer veren İLHAM hocalarımıza, bir İLHAM klasiği olan, öğrencilerimiz tarafından hediye takdim edilmesi ile sona erdi.

İLHAM 2017- 2018 yılı yapılan programla birlikte tamamlandı. Yedinci yılını tamamlayan İLHAM, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte yeniden başlayacaktır.