İLHAM'A NASIL BAŞVURULUR

10.10.2023

İLHAM’a www.ilham.gen.tr internet adresinden başvurmanız gerekmektedir. Sitede “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde giriniz ve bir profil oluşturunuz. Profilinizde sizden istenen bilgileri doğru olarak girdiğinizden emin olunuz. Daha önce kayıt yaptırmış olan öğrencilerimizin tekrar kayıt yaptırmasına gerek yoktur. Kayıt olma işleminden sonra “Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Açılan ekranda belirlediğiniz mail ve şifrenizi girdikten sonra “Üyelik Türü” olarak “Katılımcı” seçeneğini seçerek giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra profilinizde sizden istenen diğer bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra başvurmak istediğiniz okuma programına tıklayınız. Açılan sayfada başvurmak istediğiniz programın detayları (Her bir programda verilecek olan dersler, ders içerikleri ve o dersi işleyecek hoca isimleri görünmektedir) yer almaktadır. Önbaşvurunuzu, ekranda bulunan ve size uygun olan Kurs Merkezinizi seçtikten sonra "Programa Ön Kayıt Oluştur" seçeneğine tıklayarak tamamlayınız.

 - Profilinizde sizden istenilen bilgileri doldurmadığınız taktirde başvuru yapamazsınız. Eğitim bilgisi de güncellenmesi zorunlu olan alanlardan biridir.

- Sitemizden kayıt olup giriş yapmanıza rağmen, seminer programlarından herhangi birine ön başvuru yapmadığınız takdirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. 

- Mobil girişlerden kayıt sorunu ortaya çıkabilmektedir. Kayıtların bilgisayar üzerinden yapılması tavsiye edilir.

- Sadece tek derse kayıt yapılabilir. Farklı bir gün ve saatteki ikinci bir derse kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Kayıt esnasında problem yaşıyorsanız  0332 350 07 96 nolu telefon numarasını arayarak yardım alabilirsiniz.

ÖNEMLİ TARİHLER
Başvurular : 09 - 17 EKİM 2023
Mülakat : 21 - 22 EKİM 2023

Kabul Edilen Öğrencilerin İlanı : 25 EKİM 2023